Se afișează postările cu eticheta Statusuri haioase. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Statusuri haioase. Afișați toate postările
duminică, 6 aprilie 2008
Statusuri haioase, amuzante de messenger
Cateva statusuri haioase si amuzante pentru buna dispozitie numai bune pentru messenger !
viata e un joc de cacat … dar macar are grafica buna
Oficial imi merge bine , neoficial e jale
join the dark side we have cookies
cine imi citeste statusul ii un MIEL -
doar buzz.nu mai am monitor
Etichete:
Status,
Statusuri amuzante,
Statusuri haioase,
Statusuri messenger
Statusuri funny, statusuri haioase
Statusuri haioase si statusuri funny pentru messenger
Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva…
Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Statusuri haioase, statusuri funny de mess:
N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar
Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…
Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL !
Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat!
Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare!!!
Statusuri funny, statusuri haioase !
Etichete:
Status,
Statusuri funny,
Statusuri haioase
Abonați-vă la:
Postări (Atom)